Sebastian Peret

Cześć!

W ciągu ostatnich 6 lat pozyskałem środki na działalność ponad 80 organizacji pozarządowych. Od podstaw stworzyłem biznesplany 10 firm, pozyskując dla nich dotacje na otwarcie rzędu od 20 do 250 tysięcy złotych.

Podobnie jak Ty jestem osobą prowadzącą organizację pozarządową. W ciągu 6 ostatnich lat zrealizowałem ponad 100 projektów, w których udział wzięło 60 000 osób.

“Życie wielu organizacji pozarządowych uzależnione jest od dotacji. Moją misją jest zapewnienie im stabilnego źródła dochodów, by ich członkowie mogli skupić się na swojej misji – zmianie świata na lepsze.”

Sebastian Peret

Prezes Zarządu, Peret Sp. z o.o.

+60

nowych klientów w 2020

15

stworzonych WWW

350

napisanych wniosków

100%

pozytywnych opinii

Nasza misja

Pomagamy skutecznie zmieniać świat na lepsze.

Przedsiębiorcy i Organizacje Pozarządowe stanowią filar każdego dobrze rozwijającego się społeczeństwa. Ich wspólnym i najważniejszym zadaniem jest odpowiadanie na ludzkie potrzeby. Wiemy jak ważna jest Wasza praca, a także z jakimi problemami się borykacie. Naszym zadaniem jest pomóc Wam się z nimi uporać.

Jak pomagamy?

Pozyskujemy pieniądze

Tworzymy wnioski dotacyjne dla firm i organizacji pozarządowych. Pozwalamy na bezpieczny start i rozwój organizacji. Zapewniamy stabilne źródło finansowania Waszych pomysłów i działań.

Wyróżniamy w internecie

Tworzymy szybkie, ładne i funkcjonalne strony internetowe. Uniezależniamy Was od Facebooka i płatnych reklam w sieci. Dajemy możliwość niezależnego  budowania swojej własnej marki.

Budujemy społeczność

W bazie swoich klientów posiadamy fotografów, spawaczy, rolników, dyrektorów szkół, przedszkoli, a także dziesiątki organizacji pozarządowych. Jeśli istnieje taka możliwość – wymieniamy Was kontaktami mnożąc dobro, które czynicie.

Edukujemy i informujemy

Informujemy o dotacjach, tłumaczymy zapisy regulaminów, a także podpowiadamy. Jesteśmy w trakcie tworzenia bloga dotyczącego pozyskiwania środków dla firm i NGO, a także prowadzenia promocji w internecie.

Doradzamy i rozliczamy

Chętnie dzielimy się wiedzą nawet z osobami, które jeszcze nie zostały naszymi klientami. Podpowiadamy jak pisać wnioski, rozliczać i opisywać założenia projektów. Doradzamy tworząc możliwie najlepsze biznesplany dla firm. Wasz sukces = nasz sukces!

O tym co robimy najlepiej opowiadają nasi klienci.

Co mówią o nas klienci

Wiemy, że pieniądze, które pozyskujemy są dla Was furtką do spełniania marzeń i realizacji założonych celów. Właśnie dlatego stajemy na głowie, robiąc co w naszej mocy, by na końcu zobaczyć Wasz uśmiech!

„W ubiegłym roku pozyskaliśmy dotację. W tym także jedna dotacja otrzymana i obecnie pracujemy nad kolejną. Polecam!”

Paweł Mrozik
Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje
5/5

„Bardzo profesjonalne podejście i obsługa podczas tworzenia strony. Wiele pomysłów i ciekawych rozwiązań, które potem się sprawdziły i zdały egzamin. Dodatkowo ciągłe wsparcie i pomoc, która czasami jest wręcz błyskawiczna. Bardzo polecam Sebastiana, warto zaufać jego doświadczeniu.”

Trener piłki nożnej, bloger, inspirator. Autor jednego z najpopularniejszych w Polsce fanpage z poradami i treściami dla trenerów piłki nożnej.

Zostań zadowolonym klientem!

Jeśli zaciekawiła Cię nasza oferta – zostaw swój numer!

Zadzwonimy i z chęcią opowiemy Ci więcej o tym jak wygląda proces tworzenia stron lub pozyskiwania dotacji. 
W oparciu o Twoje potrzeby dokonamy bezpłatnej wyceny.

Będzie fajnie. Serio 😉

Dlaczego warto nam zaufać?

Szybkość

Wnioski dotacyjne przygotowujemy w ciągu 48-72 godzin. Strony internetowe w ciągu około 7 dni.

Kompleksowość

Możesz liczyć na nasza wiedzę i doświadczenie. Tworzymy projekty i biznesy, tak jakbyśmy sami chcieli je robić.

Płacisz na rezultat

Twój sukces = nasz sukces.
Nie nawalamy i gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

Skuteczność

Wnioski przygotowują specjaliści, którzy działają w sferze NGO i dotacji od lat.

Our Expert Team

Imperdiet aliquet est vel nulla turpis eu consequat ullamcorper a egestas suspendisse faucibus eu velit, phasellus pulvinar lorem et libero et tortor, sapien nulla.

Margaret Anderson

Head of Laboratory Department

Mark Anthony

Senior Pathologist

Samantha Wood

Laboratory Technician